Marie Sklodowska Curie Destekleri 20. Yılını Kutluyor

"Ufuk2020 Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri 20. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri” kapsamında, 2 Haziran 2017 tarihinde İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi, Kuzey Kampüsü Kuzey Salonu'nda, 09:00-13:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

Bu etkinlikte, kuruluşundan itibaren 20 yıllık süreçte Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri’nin Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa Araştırma Alanı’na yönelik katkısı, bundan sonraki hedefleri ve 2017 - 2018 yılı çağrıları hakkında detaylı bilgi sunulacak.

14 Eylül tarihine kadar çağrısı açık olan Marie Sklodowska Curie Bireysel Burslara (MSCA Individual Fellowships - IF) özel önem verilerek hazırlanan etkinlik programında, proje önerisi hazırlığı, dikkat edilmesi gereken hususlar ile hakem ve bursiyer tecrübelerine dair oturumlar olacaktır.

Bu sayede 2018 ve sonrası dönemde araştırmalarının bir bölümünü (12-24 ay arası) yurt dışında (Avrupa’da ya da Avrupa dışında) geçirmek isteyen veya yurtdışından Türkiye’ye yeni gelmiş/gelmeyi düşünen araştırmacılarımız MSCA çağrılarından, TÜBİTAK Destek Programlarından ve Ulusal İrtibat Noktalarının sundukları hizmetlerden nasıl faydalanabilecekleri hakkında detaylı bilgi edinebilecekler.

Etkinlik ücretsiz olacaktır, kontenjan 150 kişi ile sınırlıdır.

Etkinlik İngilizce olacaktır.

Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki etkinliğimize kayıt yaptırmak için:

https://anket.tubitak.gov.tr/index.php?sid=22815&lang=en

Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki Etkinlik Program Detayı için lütfen tıklayınız

 

Bu içerik 31/05/2017 tarihinde güncellenmiştir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bu kategoride başka haber bulunmamakta!..